Hakkımızda

Denizli’nin en eski ve tecrübeli karoser firması olan Cetin Karoser 1967 yılında ahşap kamyon karoseri imal etmek üzere Denizli Merkez’de  kurulmustur.

Kamyon ahsap karoseri üzerine yıllarca hizmet veren sirketimiz takip eden yıllarda kapalı sac kasa  damper kasa  , tenteli-perdeli kasa , frigofrik kasa da üretmeye başlamış olup ürün yelpazesini genişletmiştir.  Sürekli kendini yenilemeyi ilke edinerek  günümüz teknolojisini de yakından izleyerek,  2011 yılında treyler üretimine  başlanmıştır. Bu süreç içerisinde, bünyedeki makine parkı genişletilmiş   gerekli belgeler  alınmıştır.
İşletmemizin  kurulduğumuz günden bu yana ilkesi;  en kaliteli ürünü,  en uygun fiyata , zamanında teslim etmek olmuştur.
Hedefimiz ‘Meva’ markasıyla, geçmişten gelen tecrübeyi en son teknolojiyle birleştirip, treyler ve  arac üst yapı üretiminde müşterilerimize en iyi hizmeti vermek  ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak,ayrıca dünyaya açılarak, ülkemizi en iyi şekilde temsil edip,tanıtımına katkıda bulunmaktır.